בחירה של שירות קייטרינג המתאים לאירוע היא בחירה לא פשוטה שצריך לבצע. כל מי שארגן או מארגן אירוע יודע שיש חשיבות גבוהה מאד לבחירה בסגנון של מזון שיהיה ערב לחיכם של האורחים, שכן הטעם וצורת ההגשה הם שיקולים שעל בסיסם האורחים יודו האם האירוע כולו היה מוצלח או לא. בחירה בסגנון קייטרינג שיתברר כלא מוצלח או לא טעים עלול לגרום לכל האירוע להיות לא נעים וכזה שהאורחים לא ירצו לשחזר או לספר אודותיו. לכם חשוב להקפיד בבחירה.

למזלם של אלה שמארגנים אירועים – יש כיום לא מעט אפשרויות טובות מאד וגם ייחודיות לארגון הקייטרינג בכל אירוע. כאשר בוחרים באפשרות של קייטרינג בשרי אין ספק שיש הרבה מאד אפשרויות ולאחר שמקבלים את ההחלטה על הכיוון הבשרי אפשר לבחון האם כדאי להשקיע בשירות ייחודי או נדיר או ללכת על בטוח ולבחור במנות הקלאסיות שבדרך כלל מוגשות באירועים – מנות שידוע שהאורחים אוהבים. נשאלת השאלה – מה עם קצת גיוון? למה לא לבחור קייטרינג בסגנון בשרי אבל שיהיה לו ייחוד?

שירות מיוחד – ככה מפתיעים את האורחים!

 

בשנים האחרונות כל מי שארגן אירוע יודע כמה קשה להפתיע את האורחים או להפוך את האירוע לבלתי נשכח. יחד עם זאת – יש במה לבחור כדי להצליח בזה באופן מושלם – קייטרינג בסגנון דרום אמריקאי המציע מנות אסאדו. מדובר בעצם בשיטת בישול והכנה ייחודית של בשרים מסוגים שונים, שברוב המקרים מבוצעת לנגד עיניהם המשתאות של האורחים. לא מדובר בצלחות מוכנות שיוצאות מן המטבח אל השולחן אלא בחגיגה קולינרית שאפשר לבחור בה את המנות, לראות את הכנת המזון וכמובן – לחוות טעמים חדשים!

שיטת האסאדו מתאימה מאד לאירועים בעיקר בגלל שהיא נוחה מאד להכנה של כמות בשר גדולה. כך לא נוצר תור של אורחים כדי לקבל את המנה, הבשרים נשמרים בחום ולא מתקררים וכל האורחים בעצם אוכלים באותו הזמן ובקצב שלהם. כל אורח יכול לקום מתי שירצה כדי לקבל תוספת או להתרשם מכלי העבודה הממוקמים בעמדת ההכנה. ייתכן וייווצר מצב שבו אפשר להכין לאורח את המנה בדרגת העשייה המדויקת הרצויה לו, שכן לבטח לכל אחד מהאורחים יש העדפה אחרת וטעם שונה.

מה שבאמת לבסוף שובה את ליבם של האורחים הוא ההפתעה. כשהם מגיעים לאירוע הם לא יכולים לצפות מראש שיהיה בו שירות מזון אחר, שונה וכזה שבדרך כלל לא רואים באירועים. הם יופתעו מאד וברגע שיטעמו וייהנה – הם גם יוכלו להעריך את מארגן האירוע על שחשב עליהם והשקיע בסגנון קייטרינג ייחודי שלא תמיד רואים באירועים שכאלה. האסאדו מתאים לכל סוג או סגנון אירוע וניתן להזמין אותו גם כאשר האירוע מתקיים בחצר של בית פרטי. מכאן – שאפשר להכין בשיטה זו בשלל אירועים והזדמנויות.