הנה הקיץ הגיע ואיתו מזג אוויר מושלם שמתאים במיוחד לחגיגת ימי הולדת ולציון אירועים שונים עבור חוגגים בכל הגילאים. אפשר לקבוע מסיבה או אירוע גם בחוץ – בגינה, בפארק או בגן אירועים וכך ליהנות משלל אטרקציות שמתאימות ומשמחות את האורחים וגם ישדרגו לאין שיעור את האירוע המקורי. עונת הקיץ מתאימה במיוחד להצבת דוכן גלידה לילדים שתהווה אטרקציה בפני עצמה בכל אירוע – יום הולדת, בר או בת מצווה. אין כמו גלידה מתוקה ומרעננת במזג אוויר קיצי ונעים.

דוכני מזון – הדבר החם הבא!

הדרך הנכונה להפיק אירוע מוצלח היא לחשוב איך גם לשמח את האורחים וגם איך להפתיע אותם. כאשר הם מגיעים ומצפים לקבל ארוחה ותכנית אומנותית כלשהי – אין ספק שתהיה להם הפתעה רבה כשיגלו שהוזמנו במיוחד עבורם דוכני המזון המומלצים של סול-אסאדו. הם יוכלו לשוטט באופן חופשי בין הדוכנים, לטעום מה שהם אוהבים ולהחליט מה הכי מוצא חן בעיניהם וערב לחיכם. מכונת פופקורן חשמלית, דוכן קרפ צרפתי, או אולי דוכן המציע משקאות ברד קפואים בשלל טעמים וצבעים. הדוכנים לא רק יהיו קשורים לאוכל של האירוע אלא גם יתרמו רבות לעיצוב הסביבה כולה.

למה חשוב להשקיע בדוכנים שמתאימים לילדים?

קהל של ילדים הוא קהל שנחשב למאתגר מתוך מגוון סיבות. לא תמיד קל לרצות את הילדים אך עדיין יבוצעו מאמצים רבים על מנת שכל המוזמנים ייהנו באירוע או במסיבת יום ההולדת. אין ספק שאטרקציה שעוברת דרך הקיבה, כמו למשל דוכן גלידה לילדים יעלה באופן משמעותי את הסיכוי שהילדים אכן ייהנו וילכו הביתה מהאירוע כשהם במצב רוח טוב ובתחושה שחשבו עליהם ורצו לשמח אותם כמה שיותר. במידה ויהיו כמה טעמים הדוכן יהיה אטרקטיבי, תמיד יהיה בו תור וכל ילד יוכל לבחור בדיוק את הטעמים שהוא אוהב. והרי ידוע שכמעט ואין ילד שלא אוהב גלידה.

הפתעה מוצלחת ומומלצת!

כאמור – כל אורח באירוע, ללא קשר לגיל שלו יידע שחשבו עליו וניסו לשמח אותו ולהפתיע אותו. דוכן גלידה לילדים ישמח מאד גם את האורחים הבוגרים יותר שייהנו מקינוח קריר, מרענן ומצנן לאחר הארוחה. הגלידה תהפוך לאטרקציה האמיתית באירוע, זו שלא מפסיקים לדבר עליה. לא יהיה זה מפתיע שאנשים שיפיקו אירועים ירצו לשחזר את ההצלחה גם באירוע שלהם ויזמינו דוכן גלידה משלהם בדיוק מאותן הסיבות – כדי לשמח את האורחים שלהם ולהבטיח את הצלחתו של האירוע כולו.