עולם החתונות עבר מהפיכה של ממש בשנים האחרונות ובניגוד לחתונה הסטנדרטית באולם, כמו זו שרבים בחרו בה בעבר, אפשר כיום לבחור מתוך מגוון עצום של אפשרויות, שבחלקן הפכו לטרנד של ממש. כזו היא בדיוק החתונה שעורכים בטבע. חתונה בטבע, אחד הטרנדים החמים ביותר של השנים האחרונות, מציעה הרבה יותר מאירוע רב משתתפים: היא קלילה מאד, יש בה אווירה נינוחה ונעימה, אפשר לשלב בה מגוון של הפעלות וגם אטרקציות שונות וליהנות מחוויה מסוג אחר. איך זה בא לידי ביטוי בשטח? הנה:

מתחילים בכניסה לחופה

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בכל חתונה הוא הכניסה לחופה. אפשר לעשות זאת באינספור דרכים, חלקן יצירתיות יותר וחלקן פחות. אך כשמדובר בחתונה שהיא בטבע, במקום פתוח, נדמה שהאפשרויות הן מפתיעות עוד יותר. אין חוקים וכל אחת מהן בהחלט אפשרית וניתנת ליישום. תהלוכה של נגנים, המנגנים על חצוצרה או בשופרים או בתופים אפילו, היא דרך נפלאה להתחיל את האירוע המרגש ולסחוף את כולם לחגיגה הגדולה, שתחל עוד רגע תחת החופה.

שילוב של אטרקציות שונות

העובדה שהחתונה נערכת בחוץ, פוטרת לרוב את האורחים מחשיפה לכל האטרקציות המקובלות, שיש גם הטוענים – נדושות. זה הזמן לשלב בחתונה כמה אטרקציות מיוחדות ומדליקות, שיוסיפו עניין, צבע וגם כייף בלתי רגיל. אפשר למשל, וזה לנועזים יותר שבחבורה, לחלק למוזמנים תחפושת מכל מיני סוגים ולצלם אותם על רקעים שונים. כן, זו יכולה להיות הסבתא, שלובשת גלימה מפוארת או החבר הכי טוב שמתהדר בבגד גוף זרחני. האפשרויות הן רבות ומידת התעוזה והיצירתיות הן אלו שיקבעו לכם מה מתאים יותר ומה פחות.

ומה לגבי האוכל?

לא משנה לכמה חתונות אנו מוזמנים, את מרביתן הסיכוי שנזכור שבוע או יותר לאחר מכן הוא נמוך. יחד עם זאת, אם בוחרים שירותי קייטרינג לאירועים מאיכות גבוהה ומשלבים אותם נכון בחתונה בטבע, זו יכולה להיות מתכונת לאירוע מוצלח ומיוחד הרבה יותר, אירוע שכולם ידברו אליו. היתרון בחתונה בטבע הוא האוויר הפתוח והקלילות שבה. הדבר בהחלט מצדיק הזמנה של שירותי קייטרינג המתמקדים באיכות, בחומרי גלם משובחים ובטריות רבה וכמובן גם במנות שהן פחות כבדות ממנת העוף המוכרת או מהסטייק הענק, שלצדו מוגשים תפוחי האדמה. אין הכוונה בהכרח לקייטרינג צמחוני או טבעוני. אפשר לשלב לא מעט מנות בשריות, אך זוהי הזדמנות נפלאה לצאת מהקופסא ולבחור בפתרונות שונים.

למעבר לעמוד חתונות קייטרינג לחתונות של סול אסאדו לחצו כאן.

המוסיקה באירוע

מכיוון שזוהי חתונה בטבע, יש לדאוג מראש לפתרונות הגברה באיכות גבוהה. לאחר מכן, אפשר לחשוב על פלייליסט משדגע שיקפיץ את האורחים וכזה שישמש גם כמוסיקת רקע נעימה, בעודם נהנים מהאוכל הטוב שמוגש בחתונה. חשוב לקחת בחשבון את גילאי האורחים ולבחור במוסיקה שמתאימה לכולם, לכל הגילאים ולכל הסגנונות המוסיקליים הקיימים. יש לזכור שהאירוע נערך בחוץ, וסביר שתשמעו, ומלבד המוסיקה עצמה, גם קולות וצלילים נוספים.

חשוב לזכור

חתונה בטבע, ועם כל היופי והייחודיות שבה, מצריכה היערכות מיוחדת ופעמים רבות תכנונה עשוי להיות אתגר של ממש. יש לקחת בחשבון את תנאי השטח עצמו, היכן שהיא תתקיים, וגם את מזג האוויר. חשוב לשלב בה אלמנטים שיתאימו למקום וגם יצרו את האווירה שבה מעוניינים ולשים דגש על האיכות. מומלץ להתייעץ עם בני זוג שעשו זאת בעבר ולשמוע מהם טיפים וחוות דעת על ספקי שירות שונים. בכל מקרה, כדאי מאד להתחיל בתכנון כמה שיותר מוקדם ולו כדי ליהנות מראש שקט ביום האירוע.