קייטרינג לאירועי חברה

סול אסאדו קייטרינג לאירועים

077-8041596

מגוון שירותי קייטרינג לאירועי חברה

אירוע חברה הוא אירוע שלוקח לא מעט זמן לארגן אותו, שכן הוא כולל הרבה מאד פרטים קטנים שצריך לחשוב עליהם ולוודא שהם תואמים זה לזה ומשולבים בצורה מושלמת זה בזה. אחד הדברים החשובים ביותר באירוע חברה, כמו בכל אירוע בעצם הוא בחירה של קייטרינג לאירועים. לא כל סוג של אוכל יתאים לאירוע החברה שאותו מפיקים ומארגנים ולכן צריך לשים לב היטב לסוג האוכל שיוגש. חשוב לשים לב לאורחים, מי הם, מה הגילאים שלהם, האם יש נושאי כשרות שצריך לקחת בחשבון, האם יש כמות גדולה של עובדים שנמנעת מסוגי מזון כאלה ואחרים בגין אידאולוגיות שונות ועוד שיקולים שחייבים להילקח בחשבון על מנת למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור כל העובדים, או רובם הגדול.

קייטרינג על האש נחשב לכזה שבדרך כלל תמיד כולם אוהבים ומתאים לאירועים שמתקיימים במקום פתוח או בחיק הטבע. נשאלת השאלה – אם כבר בוחרים קייטרינג בשרי – למה לא לבחור בשיטת בישול אחרת, בנתחי בשר ייחודיים ובמנות שנחשבות ליותר נדירות עבור הקהל הישראלי? זה המקום והזמן להפתיע, לבחור שיטת הכנה ייחודית, כזאת שנתקלים בה אך ורק במסעדות מיוחדות ונדירות ובוודאי שהאנשים לא מכינים איתה במטבח הביתי שלהם. 

קייטרינג אסאדו הוא התשובה לשאלה – איזה קייטרינג מפתיע וייחודי יתאים לאירוע חברה. העובדים או הלקוחות שיגיעו לאירוע יהיו מאד מופתעים לנוכח האוכל שיוגש להם שלבטח הם כלל לא ציפו לו.

קייטרינג לאירועי חברה
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן