קייטרינג אנטריקוט

סול אסאדו קייטרינג לאירועים

077-8041596

קייטרינג  אנטריקוט לאירועים

חובבי הבשר בישראל מגלים בכל פעם מחדש עד כמה עולם הבשרים מגוון ומתחדש ועד כמה ניתן ליהנות ממנו גם במסגרת שירותי קייטרינג המתמחים בנתחי אנטריקוט.  

בכל קייטרינג לאירועים נוכל למצוא מנות בשר איכותיות ומגוונות. אך אצלינו תוכלו ליהנות משירותי  קייטרינג אנטריקוט המתמחים בהכנה של נתח אנטריקוט על האש לאירועים. אירועים בהם מוגש סטייק האנטריקוט הם אירועים יוקרתיים ומפנקים בהם כל אורח יוכל למצוא מנה כלבבו ובמידת העשייה המותאמת לו באופן אישי.

מה כה מיוחד בנתח האנטריקוט?

תפריט קייטרינג אנטריקוט בגריל באירועים רבים הפך פופולרי בשל היותו נתח עסיסי ואיכותי מדובר בחלק עם אחוזי שומן גבוהים מבפנים ופחות מבחוץ. השומנים בנתח מפוזרים בצורה כזו שנתח האנטריקוט הפך להיות מכונה "נתח משויש" בשל כך שהנתח מזכיר במראהו משטח שיש אדום. ככל שנחתוך עמוק יותר לתוך הנתח, נגלה את אותם חלקים שומניים בצבע לבן. חלקים שהופכים נתח זה בסופו של דבר למנת איכותית של סטייק אנטריקוט על האש.

סטייק אנטריקוט על האש בגריל או בתנור

את סטייק האנטריקוט ניתן לצלות בתנור או על הגריל, הן כנתח שלם או כסטייק. בנוסף לכך ניתן אף לטגן את הנתח או הסטייק במחבת לצד רטבים ועשבי תיבול. בישול ארוך של הנתח אינו מומלץ וזאת משום שהשומן באנטריקוט יהפוך להיות דמוי גומי ובכך המנה עצמה תהה עסיסית פחות ובלתי לעיסה.

שירותי קייטרינג לאירועים

קייטרינג אנטריקוט לאירועים הופך יותר ויותר פופולרי בקרב ישראלים רבים וזאת משום שהוא קייטרינג  כשר. שירותי הקייטרינג מאפשרים לכלל האורחים ליהנות מנתחי אנטריקוט שונים ומגוונים, בין אם מדובר באנטריקוט על  שיפוד ובין אם הוא מוגש לכם כסטייק עסיסי בצלחת.

מעבר לחגיגת הבשר בשירותי קייטרינג אלו, ניתן ליהנות גם  ממעטפת רחבה של מאכלים ומנות נלוות למנות הבשר המוגשות, ביניהן נמצא:  לחמים ומאפים, מנות ראשונות, מרקים, מטבלים מיוחדים, סלטים ירוקים וכמובן שתייה חריפה ואיכותית שכוללת ברובה יינות אדומים ולבנים, בירות ממבשלות דרום אמריקאיות וויסקי משובח.

המגוון הרחב המוגש בשירותי הקייטרינג שלנו בסול אסאדו יאפשר לאורחים שלכם ליהנות מאירוע על טהרת הבשר שלצידו יוכלו ליהנות גם ה הצמחונים שביניכם ממגוון רחב של מנות עשירות בירקות ותוספות מצוינות ואיכותיות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן