קייטרינג לאירוע

סול אסאדו קייטרינג לאירועים

077-8041596

קייטרינג בשרי לאירוע

כמו שלכל חג מאכלים משלו כך גם לכל אירוע קייטרינג משלו. סיבת האירוע, אורך האירוע וסוג האורחים כולם מחייבים חשיבה שונה בנוגע לסוג האוכל ואופן ההגשה. לפניכם ארבעה אירועים שונים, וההמלצות שלנו על סוג הקייטרינג שכדאי לבחור עבורם.

קייטרינג לאירועים

קייטרינג לחתונה – באירוע הכי מיוחד שלכם

זהו אירוע פסגה של ממש בחייו של אדם. איחוד לבבות ומשפחות באירוע שתוכנן בקפידה עד לפרט הקטן ביותר. קייטרינג לחתונה חייב להיות ראוי לשבחים, שכן לא תרצו לשמוע את האורחים שלכם מציינים שרמת האוכל הייתה ירודה לאחר שהשקעתם כל כך הרבה במחשבה, תכנון וכסף. עבור חתונתכם בחרו בקייטרינג שונה, שירענן את האווירה לעומת קייטרינג מסורתי של אולם חתונות. אחת הדוגמאות למאכל שיתאים כמו כפפה ליד עבור אירוע שכזה הוא האסאדו. זהו מאכל בשרי שמקורו בדרום אמריקה, הוא עשיר בטעמים, וניתן להכין ממנו כמות גדולה מבלי להתפשר על האיכות.

קייטרינג לשבת חתן – משפחתי ואיכותי

מאחר ואירוע זה מתקיים ביום הקדוש ביותר בשבוע – השבת, קייטרינג לשבת חתן צריך להיות כשר. בשבת חתן כמות האורחים קטנה יותר, ולכן תשומת ליבם של האורחים תהיה מופנית אף יותר לאיכות האוכל והשירות של הקייטרינג. במקרה של אירוע מסוג זה, חשוב לבחור מאכלים אותם אפשר להכין מראש, כדי שלא להבעיר אש בשבת. ההמלצה שלנו היא לבחור בשר בבישול ארוך, כך עד לרגע האירוע, הבשר לא יאבד מטעמו, אלא אף ימשיך לספוג עוד ועוד טעמים בעודו מתבשל עד לרגע הביס המושלם.

קייטרינג לבר מצווה – מאכלים לכל הגילאים

ניתן לטעון במידה מסוימת שבת חתן דומה לחגיגת בר מצווה בשל העלייה לתורה. אחד ההבדלים המשמעותיים בין השניים הוא שבבר מצווה תהיה נוכחות גדולה יותר של ילדים ובני נוער, שטעמם די שונה מזה של המבוגרים. לכן, בחרו קייטרינג לבר מצווה שיספק לכם קשת רחבה של טעמים, החל מנתחי בשר עסיסיים וסלטים מגוונים לקהל המבוגר יותר ועד לדוכני גלידה, פנקייקים וקרפים לקהל הצעיר יותר. אל דאגה, אין כל מניעה ליהנות מכל ההיצע, לא משנה לאיזו קבוצת גיל אתם שייכים.

אווירה של אוכל ביתי בטעמים של מסעדת שף

אירוע ביתי אינו חייב להיות קשה יותר לתכנון וביצוע מאירוע באולם או מסעדה. אם תבחרו קייטרינג לאירוע בבית שהינו מקצועי, כל ההכנות, ההקמה וההגשה יעברו מידיכם לאנשי המקצוע. כך תוכלו להתפנות לאירוח מבלי לדאוג, האם המנה הזו מוכנה או האם כדאי לפרוש עוד לחם?. שירות קייטרינג בעל ניסיון יתאים את צורת ההגשה והרכב התפריט בדיוק על פי דרישתכם ומאפייני האירוע.

סלטים טריים

לסיכום, בכל אירוע בין אם קטן ובין אם גדול, תוכלו להתענג על מאכלים מצוינים ויוצאי דופן, שהאורחים שלכם יהללו עוד שנים רבות לאחר האירוע. כל זאת אם תשכילו לבחור בקייטרינג הנכון, כזה שביכולתו לספק מאכלים מפתיעים ושונים, לצד טעמים מוכרים העשויים ברמה הגבוהה ביותר.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן