שירותי קייטרינג לאירועים

סול אסאדו קייטרינג לאירועים

077-8041596

קייטרינג בשרי לאירועים


הקייטרינג הדרום אמריקאי של סול־אסדו יאפשר לכם חוויה אותנטית, טעימה ויוצאת דופן בכל הנוגע לטעמים מעולם הבשר הדרום אמריקאי. הקייטרינג שלנו יפאר כל סוג אירוע שאותו אתם מתכננים ורוצים לפנק את האורחים במטבח אסדו דרום אמריקאי אמיתי.

שרותי קייטרינג

שירותי הקייטרינג שלנו כוללים שילוב או בחירה בין ארבעה סוגים של בשרים. בין היתר ניתן להזמין מאיתנו קייטרינג המבוסס על עופות, קייטרינג אסדו, קייטרינג על האש וקייטרינג אנטרקוט. לאלו המעוניינים ליהנות מכל עולמות הבשר הדרום אמריקאי, אנו ממליצים לשלב בין סוגי הקייטרינג השונים ובכך לאפשר לאורחים מגוון רחב של בשרים לצד אפריטיפים, מנות ראשונות, סלטים וקינוחים יוצאי דופן.


שירותי קייטרינג לאירועים קטנים וגדולים

קייטרינג בשרי

קייטרינג בשרי לאירועים

אנו בסול־אסדו מכירים מקרוב את החיבה הרבה שיש לישראלים בעריכת אירועים בהם ניתן ליהנות ממגוון רחב של בשרים מהמטבח הדרום אמריקאי. ביקורם של ישראלים לאורך השנים בדרום אמריקה, השאיר אצל רבים מהם טעם של עוד ורצון חזק לחוות את היבשת המופלאה הזו, דרך הטעמים של הבשר שנצלה שם בצורתו הייחודית. שאיפתנו היא להביא את דרום אמריקה אליכם ואין דרך יותר טובה לעשות מאשר דרך הקייטרינג הבשרי של סול־אסדו.

קייטרינג אסדו

קייטרינג אסדו לאירועים

ביטוי למומחיות שלנו בכל הנוגע לטיפול נכון בבשר, בא לידי ביטוי בקייטרינג האסדו שלנו, כשאנו עושים שימוש בגריל גחלים דרום אמריקאי – רודיזיו. גריל עשוי עץ אדר המאפשר לבשר להיות רך, עסיסי ובעל טעם ארומטי. הצלייה נעשית מול עיניהם של האורחים ומהווה חוויה בפני עצמה לכל אורך האירוע.

קייטרינג לחתונות

קייטרינג לחתונה

חתונה היא אירוע מכונן עבור בני זוג המציינים בהתרגשות רבה את המשך יחסיהם. באירועי חתונה אלו, כשהיין נשפך כמים, חשוב עד מאוד לשלב קייטרינג בשרי איכותי מבלי להתפשר על איכות הבשר. קייטרינג לחתונה של סול־אסדו מאפשר לאורחים ליהנות ממגוון רחב של מנות המוגשות לאורך כל האירוע.

קייטרינג לאירועים פרטיים

קייטרינג לאירועים פרטיים

אנו בסול־אסדו זכינו להיות חלק ממגוון רחב של אירועים פרטיים שהפכו מ"סתם עוד אירוע" לאירוע שכולם זוכרים ורוצים לחזור אליו רק בגלל הבשר שהוגש במקום. אנו נגיע לכל אירוע עם מרב הברכות והאיחולים, בין אם מדובר בערב חברה, ימי הולדת, בריתות או כל סיבה אירוע אחר שבו תרצו ליהנות מנתחי בשר איכותיים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן